Firma SOVRANA – Pralnictwo dla profesjonalistów

O firmie
Firma na polskim rynku działa od dwudziestu lat. Powstała w 1998 jako Eko-Express i z biegiem lat stała się liderem w branży pralniczej, zmieniają w trakcie rozwoju nazwę na SOVRANA. W swojej bogatej historii nawiązała owocną współpracę z wieloma włoskimi dystrybutorami i producentami oraz światowej rangi marki. Wśród partnerów firm Sovrana znajdują się Metalprogetti, Biar, Chimica Sud czy Surfchmica. W czasie budowania swojej własnej marki firma była przedstawicielem takich koncernów, jak Primus oraz Kannegiesser GmbH.

Oferta
Oferta firmy Sovrana obejmuje wile usług, jak szkolenia branżowe, serwis i sprzedaż nowoczesnych sprzętów dla pralni oraz instalacje innowacyjnych transporterów obrotowych dla instytucji użytku publicznego. Jednak przede wszystkim specjalizuje się w usługach pralniczych, oferując w placówkach swoich pralni:
• Czyszczenie chemiczne
• Pranie wodne
• Czyszczenie metodą WET Cleaning
• Techniki dywanowe
• Renowacje skór

Szkolenia
Nieprzerwanie od 2003 roku firma prowadzi szkolenia z zakresu używania środków chemicznych, obsługi i serwisowania sprzętu dla pralni oraz technik prania wodnego. Terminy szkoleń branżowych ustalane są przez Sovrana indywidualnie z zainteresowanymi firmami. Szkolenia branżowe obejmują wiele zagadnień i prowadzone są przez profesjonalistów. Wśród tematów, poruszanych w trakcie szkoleń znajdują się:
• rodzaje środków chemicznych i ich zastosowanie
• obsługa specjalistycznych urządzeń pralniczych
• system wet cleaning i jego obsługa
• metody renowacji produktów skórzanych
• metody czyszczenia dywanów
• systemy komputerowe i elektroniczne zarządzanie pralnią

Serwis
Firma Sovrana zajmuje się sprzedażą specjalistycznych maszyn i urządzeń pralniczych, a także ich serwisowaniem. Posiada własny magazyn części zamiennych oraz wyszkolony, profesjonalny zespół mechaników (obecnie grupa Sovrana dysponuje sześcioma technikami). Firma oferuje naprawy w siedzibie lub u klienta. Naprawy są uzgadniane wraz z terminem poprzez konsultacje, by obie strony umowy były zadowolone i klient mógł uniknąć dodatkowych kosztów. W przypadku usterek, których naprawa nie może czekać firma oferuje usługę w ciągu 24 h.
Firma zapewnia klientom gwarancję na sprzedawane maszyny oraz usługi. W ramach trwania gwarancji klient może otrzymać bezpłatną naprawę sprzętu – wszelkie koszty pokrywane są przez usługodawcę. Poza tym, częścią gwarancji serwisowej są nieodpłatne przeglądy techniczne oraz pakiet dodatkowych usług. Klienci mogą skorzystać bez ponoszenia opłat z telefonicznych konsultacji i porad odnośnie fachu pralniczego, obsługi i konserwacji urządzeń, a także otrzymać telefoniczną pomoc przy usuwaniu usterek.

Podobne artykuły

Pralnia samoobsługowa – innowacyjny pomysł na biznes.


Speed Queen – innowacyjny model biznesowy.


Kilka zalet prania na sucho.


Wszystko, co musicie wiedzieć o pielęgnacji garniturów.