Jak zorganizować szatnię w pralni? Poznaj nowoczesny system przechowywania i transportu odzieży

Funkcjonalne urządzenie pralni to podstawa, jeśli chcemy mieć sprawnie działający punkt przynoszący zyski i cieszący się renomą wśród klientów. Ważne są nie tylko nowoczesne urządzenia do prania, suszenia i prasowania odzieży, ale też system przyjmowania i wydawania zamówień. Niestety, nie zawsze dysponujemy dużym pomieszczeniem, gdzie możemy zorganizować miejsce do przechowywania przyjętych ubrań. Na szczęście nowoczesne systemy pozwalają optymalnie wykorzystać nawet niewielką przestrzeń.

Marka Sovrana, która oferuje szeroki wachlarz usług i produktów dla pralni rekomenduje włosi system Portabiti. Transportery należące do tego systemu są różnych kształtów i wielkości, co pozwala dostosować wybrane rozwiązania do posiadanej powierzchni – jej metrażu oraz kształtu. Specjaliści z firmy Sovrana zaprojektują szatnię w pralni tak, by każdy zakątek był jak najlepiej wykorzystany. Dzięki temu mamy gwarancję, że możemy przyjąć naprawdę dużo zamówień i dobrze zorganizować przechowywanie garderoby.

Nie bez znaczenia jest też zintegrowany z transporterami system automatycznego transportu oraz wyszukiwania odzieży. Dzięki temu pracownik pralni nie musi ręcznie wyszukiwać zamówień. Wystarczy, że nie opuszczając swojego stanowiska pracy wprowadzi do systemu numer zamówienia, a odzież zostanie dostarczona do lady błyskawicznie – system automatycznie programuje najkrótszą drogę transportu. Jest to ogromna wygoda dla pracowników, pozwala też na sprawną i szybką obsługę klienta, co jest jednym z najważniejszych elementów pływających na to, jak klienci postrzegają dany punkt usługowy.

Systemy Portabiti sprawdzają się nie tylko w pralniach. Szatnie proponowane przez markę Sovrana to także znakomite rozwiązanie dla każdego miejsca, gdzie potrzebujemy przyjąć, przechowywać i sprawnie wydawać dużo sztuk garderoby. Warto więc taką nowoczesną szatnię zorganizować na przykład w klubie czy restauracji, w Sali koncertowej, muzeum czy innym tego typu miejscu. Dzięki temu możemy raz a zawsze zapomnieć o długotrwałym wyszukiwaniu przez szatniarza odpowiedniej kurtki na uginających się od odzieży wieszakach. Co ważne, nowoczesna szatnia jest funkcjonalna, ale też estetyczna – znakomicie pasuje też do nowoczesnego wizerunku danego miejsca.

System PORTABITI firmy Metalprogetti cechuje niezawodność, ale też duża elastyczność, dzięki czemu każdy projekt jest zindywidualizowany i perfekcyjnie dopasowany do potrzeb odbiorcy. Co ważne, jest on też intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu nie wymaga długich i skomplikowanych szkoleń dla personelu, bo pracownicy wdrażają się bardzo szybko do pracy z nowymi rozwiązaniami.


 

Podobne artykuły

Szatnie w pralniach – nowoczesny system Portabiti od marki Sovrana.


Jak zorganizować szatnię w pralni? Poznaj nowoczesny system przechowywania i transportu odzieży.