Czyszczenie i renowacja odzieży skórzanej – co zaproponować klientom w pralni?

Trudno wyobrazić sobie nowoczesną pralnię, która nie oferuje usługi czyszczenia oraz renowacji odzieży skórzanej. Szczególnie, że usługi tego typu cieszą się niesłabnąca popularnością wśród klientów. Przede wszystkim dlatego, że wyroby ze skóry naturalnej są niemal stale modne i mają już status klasyki, a także dlatego, że bardzo trudno jest je prawidłowo pielęgnować w warunkach domowych i jeśli chcemy, by skóra długo nam służył i dobrze wglądała przez lata przynajmniej od czasu do czasu musimy skorzystać z usług profesjonalnej pralni. W domu nie uda nam się na pewno usunąć z powierzchni skóry trudniejszych plam i zabrudzeń, niemożliwe jest także perfekcyjne zafarbowanie wyrobów skórzanych, czy zastosowanie uszlachetniających detergentów. To wszystko oferują natomiast profesjonalne pralnie wspierane przez markę Sovrana, która od lat zajmuje się dostarczaniem najnowocześniejszych technologii i rozwiązań w branży pralniczej.

Jakie usługi cieszą się największym zainteresowaniem? Wciąż popularne jest klasyczne czyszczenie chemiczne na sucho, jeszcze do niedawna będące jedyną metodą rekomendowaną do pielęgnacji wyrobów skórzanych. Dlatego warto mieć tę usługę w swojej pralni, bo niektórzy klienci niechętnie korzystają z technologicznych nowinek i wolą sprawdzoną klasykę. Duża zaletą czyszczenia chemicznego jest to, że agregat zajmuje niewiele miejsca, można wiec go umieścić nawet w niewielkim punkcie usługowym, takim jak osiedlowa pralnia. Klasykę warto tu jednak nieco unowocześnić, zastępując stary agregat nowocześniejszym, łagodniejszym dla środowiska i bezpieczniejszym dla czyszczonych materiałów. Warto tez poszukać nowoczesnych, łagodniej działający h detergentów – w ostatnich latach wiele się w tej dziedzinie zmieniło – eksperci marki Sovrana podpowiedzą, jakie rozwiązania sprawdzą się w danej pralni najlepiej.

Jeśli wolimy nowoczesność i wiemy, że nasi klienci jej poszukują, a przy tym dysponujemy większą powierzchnią, warto poszerzyć zakres usług o czyszczenie wyrobów skórzanych w kąpieli wodnej – dzięki nowoczesnym technologiom i specjalistycznym maszynom jest to możliwe bez żadnego uszczerbku dla czyszczonych skór. Pamiętajmy przy tym, że usuwanie plam i bieżące czyszczenie to jedynie podstawa. Klienci coraz częściej szukają usług uzupełniających, takich jak farbowanie skór, czy to pogłębiające naturalny kolor, czy też zmieniające go zupełnie, dlatego dobrze mieć w zakresie usług taką możliwość. Z pewnością klienci docenią też bogaty wybór preparatów impregnujących oraz specjalnych, na przykład zmiękczających skórę naturalną. Wszystkie te produkty doradzą nam i dobiorą eksperci marki Sovrana.


 

Podobne artykuły

Jak dbać o skórzaną odzież, by długo wyglądała świetnie?.


Czyszczenie skór – jakie usługi warto mieć w pralni?.


Czyszczenie i renowacja odzieży skórzanej – co zaproponować klientom w pralni?.


Czyszczenie skór – jakie usługi z tego zakresu wprowadzić w swojej pralni?.